Opinie rodziców

Jest to miejsce o którym każdy rodzic powinien zamarzyć, jeśli chce wypuscić dziecko z domu i chce mieć poczucie, ze jest szczęśliwe, bezpieczne i zadowolone. Tak naprawdę to nieważne co napiszemy-najważniejsze jest szczęscie, zdrowie i bezpieczeństwo naszych dzieci, a to wszystko jest zapewnione w żłobku. Oprócz fachowej opieki, dzieci mają super rozwijajace zajecia i wspaniałe ciocie oraz wujka, który robi furrorę:-). Mój synek z miłą chęcia uczęszcza do złobka i zaskakuje mnie kazdego dnia nowymi umiejętnosciami. Gorąco Wszystkim polecam!!!!!!!

Joanna, Mama Jasia

Polecam całym sercem żłobek Nasz Domek. Atmosfera jak w prawdziwym domu. Ciocie mają fantastyczne podejście do maluchów, nie tylko dbają o rozwój dzieci, wychowanie, a co dla nas jako rodzica jest bardzo ważne to ciepło i miłość, która jest okazywana na każdym kroku. Skoro córcia wstaje rano i od razu zakłada buty by iść do żłobka, a co gorsza nie chcę z niego wyjść, to ja jestem bardzo szczęśliwa, bo w żłobku jest po prostu "Super". Kadra zarządzająca dba o wysoki standard zarówno doboru zajęć, jak i przedstawień, spotkań edukacyjnych, odżywiania itp. Przepływ informacji na 6 plus i to zawsze przed czasem, by rodzic miał czas zapoznać się z daną tematyką. Rewelacja na każdym kroku!!! 🙂 🙂 🙂

Sylwia,

Jasio – mój syn chodził do żłobka na Mochtyńskiej od września zeszłego roku do lutego br. Do pracy wychowawców, wszelkich kontaktów z Dyrekcją nie mam żadnych zastrzeżeń. Wiadomo, jak każde dziecko przyzwyczajone do obecności swoich rodziców, Jasio płakał. Ale odbierałam go z uśmiechem na twarzy. Nie zdarzyło się, żeby Jaśkowi zdarzyło się coś złego podczas pobytu w żłobku. Niestety, tylko i wyłącznie z przyczyn osobistych, zmiany miejsca zamieszkania, musiałam zrezygnować ze żłobka. Myślę, że to było dobre doświadczenie dla nas i ułatwiło teraz pójście do przedszkola.

Agnieszka, mama Jasia

O możliwości wzięcia udziału w projekcie dowiedziałam się poprzez ogłoszenie, które było w Urzędzie Pracy. Jesteśmy zadowoleni z udziału w projekcie ponieważ posyłając dziecko do żłobka mogłam wrócić do pracy a jednocześnie dotacja z Unii Europejskiej jest dla mnie dużą pomocą finansową i pozwala mi na kontynuację wychowania żłobkowego mojej córki. Jesteśmy zadowoleni ze żłobka. Córka uczęszcza do żłobka Nasz Domek przy ul. Mochtyńskiej na Białołęce od roku. Robi to bardzo chętnie i zawsze jest radosna, jak się po nią przychodzi, a rano chętnie idzie z każdą opiekunką, która po nią przyjdzie. Wniosek z tego, że dziecku jest w żłobku dobrze, ma dobrą opiekę i dobry kontakt z opiekunką. My jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni z placówki przy ul. Mochtyńskiej. Wszystkie opiekunki posiadają odpowiednie kwalifikacje. Żłobek jest dobrze wyposażony w różne pomoce dydaktyczne oraz zabawki. Sale są duże i przestronne. Żłobek posiada też własny ogrodzony plac zabaw. Opiekunki w bardzo fachowy sposób wypełniają maluchom dzień różnymi zabawami i zajęciami. Żłobek ten można polecać innym rodzicom i myślę, że wszyscy, którzy zdecydują się przyprowadzać tam swoje dzieci, będą z niego zadowoleni.

Mama Patrycji,