Bezpłatne zajęcia edukacyjno-integracyjne dla dzieci na Białołęce!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla dzieci z Zielonej Białołęki, organizowane przez Urząd Dzielnicy Białołęka w ramach projektu do Budżetu Partycypacyjnego na 2016 r., "Od rekreacji do edukacji".

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla dzieci zdrowych, jak również dzieci
z orzeczonymi dysfunkcjami lub będące w trakcie diagnozy.

Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania zajęciami z niniejszego projektu pierwszeństwo w weryfikacji będą miały osoby niebiorące udziału w innych zajęciach z tego projektu.

Zgłoszenia na warsztaty prosimy wysłać na adres e-mail: awegrzyn@naszdomek.com. W tytule proszę wpisać (w zależności od preferencji) "SHERBORNE" / "SI" / "ZAJECIA INTEGRACYJNE"; w treści: imię, nazwisko i telefon rodzica oraz imię, nazwisko i wiek dziecka. W przypadku dzieci z orzeczeniami prosimy również o plik z informacją o dysfunkcji.

Podczas zajęć wyspecjalizowani pedagodzy stworzą idealne warunki dla rozwoju naszych dzieci. Poprzez zabawę, która jest wrodzoną, naturalną metodą uczenia się małego dziecka, nasze pociechy będą: doświadczać, uczyć się, ćwiczyć, poznawać właściwości różnych przedmiotów, rozwijać wszystkie funkcje umysłowe, usprawniać swoje możliwości pod względem fizycznym i ruchowym. Zapoznają się z różnymi materiałami i problemami technicznymi, które będą próbowały rozwiązywać zgodnie ze swoimi możliwościami. Na zajęciach dzieci będą się przede wszystkim świetnie bawić, a przy okazji stymulować swój wielostronny rozwój.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr 510-255-591.

Zapraszamy 🙂 !


sherborne-naszdomek-001

Comments are closed.